background
close

Naší vizí je stavět společensky prospěšné, komerčně úspěšné a udržitelné budovy. Tento slogan, jakkoliv je moderní a aktuální, byl již v minulosti vymyšlen právě zde ve Zlíně, a ačkoli jeho formulace mohla být odlišná, byla to jedna z myšlenek Tomáše Bati a jeho týmu při návrhu „Nového Zlína“. Hlásíme ke stejné filozofii a věříme, že každé století má zanechat vlastní rukopis. Je ovšem důležité, aby to byl rukopis čitelný, s kvalitním obsahem, návazností na již napsané a logickou strukturou.

Naše společnost CREAM Real Estate rozvíjí lokalitu Baťova areálu již od 90. let minulého století. Tehdy jsme stáli před otázkou konsolidace portfolia a vytvoření strategického plánu, jehož současná realizace je jeho přirozeným vyústěním. Dokončili jsme v areálu řadu realizací, výraznou část nových komunikací a development-regeneraci několika budov. Jsme hrdí, že můžeme pokračovat v odkazu génia rodiny  Baťových, věříme, že pomůžeme obnovit slávu města Zlín a přispějeme tvorbou nových pracovních míst ke zlepšení sociální a společenské reality města.

24-25-26 FABRIKA pomáhá oživit srdce Baťova areálu a přináší nové pracovní příležitosti.

CREAM Real Estate, s.r.o.
Vavrečkova 5657, budova 34
762 17 Zlín 
tel.: +420 573 776 333
www.creamre.cz

 
Související články
MAX32 má ambici být líhní skvělých nápadů z hlav talentovaných studentů a mladých lidí, kteří mají velké plány a hledají kreativní místo pro jejich realizaci. ...více
 
MAX32 - jedinečný koncept revitalizace

Představujeme vám nový ambiciózní projekt společnosti CREAM Real Estate, revitalizaci budovy 32 areálu Baťovy továrny ve Zlíně. Rekonstrukce budovy byla navržena mezinárodně uznávaným ateliérem CMC architekti pod vedením Víta Másla, Davida Chisholma a Evžena Duba. Na spolupráci při vytváření programu se spolupodíleli také kreativci ze studia Graffitti Networks.

Budova je funkčně rozdělena na 5 částí:

  • ubytovací část
  • kancelářské prostory
  • obchody v přízemí
  • fun a relax část
  • parkování


Program v budově byl připraven a stvořen s akcentem na studenty a mladé inovativní lidi, u kterých cítíme svěží nápady a motivaci. Tento dům je navržen k tomu, aby se stal pulzujícím místem studentského kreativního života. Vrchní patra budou určena pro ubytovací loftové jednotky s industriálním šarmem, patra pod nimi budou poskytovat kancelářské prostory pro ty, kteří hledají místo pro své skvělé nápady. V přízemí budou obchodní jednotky, které lze propojit s prvním patrem.

 
Podívejte se na videoprezentaci MAX32. Zajímavé představení konceptu studentského loftového bydlení ve Zlíně. ...více
 
compact view grid view
background
compact view grid view Fotogalerie