background
close

V CREAM Real Estate si uvědomujeme důležitost společenského významu nových a revitalizovaných projektů. Snažíme se, abychom dostáli definici urbanismu o vyváženosti všech aspektů kvalitně fungujícího sídelního útvaru.

Jedním z nich je i ekologická šetrnost budov. Budovy nové 24-25-26 FABRIKY jsou navrženy tak, aby svým provozem co nejméně zatěžovaly životní prostředí. Projekt bude využívat prověřené know-how CREAM Facility Managementu, které spočívá v návrhu energeticky nenáročných řešení a plné kontrole spotřeby energií díky sofistikovanému elektronickému systému správy budov.

Kvalita budoucího pracovního prostředí v kancelářských a vzdělávacích prostorech bude umocněna možností individuálního nastavení teploty a vlhkosti vzduchu s přívodem až 100% čerstvého vzduchu.

Nová FABRIKA nebude jenom místem odpočinku, kultury, vzdělávání a nákupů, bude rovněž pracovní příležitostí pro stovky obyvatel Zlína a okolí. Vzniknou nová pracovní místa, jak v obchodních jednotkách, tak při provozu budovy, a samozřejmě již při samotné výstavbě FABRIKY a přilehlých budov.


 
Související články
Podívejte se na videoprezentaci MAX32. Zajímavé představení konceptu studentského loftového bydlení ve Zlíně. ...více
 
compact view grid view
background
compact view grid view Fotogalerie