background
close

Kancelářské prostory v projektu 24-25-26 FABRIKA splňují ty nejpřísnější mezinárodní standardy „třídy A“. Současně je budova navržena tak, aby byla energeticky co nejméně náročná, a tím i konkurenceschopná oproti jiným prostorám.

Dispozice kancelářských prostor jsou velmi flexibilní. Je zde možná aplikace jak otevřeného, děleného systému, tak i moderního hybridního řešení prostoru, kde jsou pomocí neúplných příček nebo chytře navržených zasedacích místností od sebe odděleny jednotlivé pracovní týmy a za nižších vstupních nákladů tak vzniká velmi reprezentativní a kreativní prostor. Zajímavá je také možnost využití konferenčních prostor FABRIKY.

Vekou devizou je rovněž střešní náměstí, které umožní nájemcům vyjít ven a načerpat energii pro zvládnutí dalšího náročného úkolu, aniž by museli opustit komplex.  Naši experti a architekti vám rádi pomohou při navrhování vaší ideální kanceláře.

 
Související články
MAX32 má ambici být líhní skvělých nápadů z hlav talentovaných studentů a mladých lidí, kteří mají velké plány a hledají kreativní místo pro jejich realizaci. ...více
 
MAX32 - jedinečný koncept revitalizace

Představujeme vám nový ambiciózní projekt společnosti CREAM Real Estate, revitalizaci budovy 32 areálu Baťovy továrny ve Zlíně. Rekonstrukce budovy byla navržena mezinárodně uznávaným ateliérem CMC architekti pod vedením Víta Másla, Davida Chisholma a Evžena Duba. Na spolupráci při vytváření programu se spolupodíleli také kreativci ze studia Graffitti Networks.

Budova je funkčně rozdělena na 5 částí:

  • ubytovací část
  • kancelářské prostory
  • obchody v přízemí
  • fun a relax část
  • parkování


Program v budově byl připraven a stvořen s akcentem na studenty a mladé inovativní lidi, u kterých cítíme svěží nápady a motivaci. Tento dům je navržen k tomu, aby se stal pulzujícím místem studentského kreativního života. Vrchní patra budou určena pro ubytovací loftové jednotky s industriálním šarmem, patra pod nimi budou poskytovat kancelářské prostory pro ty, kteří hledají místo pro své skvělé nápady. V přízemí budou obchodní jednotky, které lze propojit s prvním patrem.

 
Podívejte se na videoprezentaci MAX32. Zajímavé představení konceptu studentského loftového bydlení ve Zlíně. ...více
 
compact view grid view
background
compact view grid view Fotogalerie