background
close

Součástí střešního konceptu projektu 24-25-26 FABRIKA je i místo pro některou z fakult či specializací zlínské univerzity. Tento prostor se nachází v druhé, severní části horních pater komplexu. Úžasný genius loci místa revitalizovaného Baťova továrního areálu, perfektní dostupnost, centrální lokalita a v neposlední řadě kvalitní služby moderního multifunkčního centra dělají z budovy 24-25-26 FABRIKA ideální místo pro studentský život, plný inspirativních a velkých myšlenek.

V projektu univerzitního konceptu je krom poslucháren, studijních místností a výukových tříd myšleno i na moderní aulu, která se nalézá v propojovacím traktu mezi částmi 25 a 26 střešních pater budovy. Sály a učebny budou přizpůsobeny nejmodernějším technologiím tak, aby umožňovaly interaktivní multimediální výuku. Jejich dispozice budou navrženy přesně dle potřeb příslušných studijních oborů.

 
Související články
MAX32 má ambici být líhní skvělých nápadů z hlav talentovaných studentů a mladých lidí, kteří mají velké plány a hledají kreativní místo pro jejich realizaci. ...více
 
MAX32 - jedinečný koncept revitalizace

Představujeme vám nový ambiciózní projekt společnosti CREAM Real Estate, revitalizaci budovy 32 areálu Baťovy továrny ve Zlíně. Rekonstrukce budovy byla navržena mezinárodně uznávaným ateliérem CMC architekti pod vedením Víta Másla, Davida Chisholma a Evžena Duba. Na spolupráci při vytváření programu se spolupodíleli také kreativci ze studia Graffitti Networks.

Budova je funkčně rozdělena na 5 částí:

  • ubytovací část
  • kancelářské prostory
  • obchody v přízemí
  • fun a relax část
  • parkování


Program v budově byl připraven a stvořen s akcentem na studenty a mladé inovativní lidi, u kterých cítíme svěží nápady a motivaci. Tento dům je navržen k tomu, aby se stal pulzujícím místem studentského kreativního života. Vrchní patra budou určena pro ubytovací loftové jednotky s industriálním šarmem, patra pod nimi budou poskytovat kancelářské prostory pro ty, kteří hledají místo pro své skvělé nápady. V přízemí budou obchodní jednotky, které lze propojit s prvním patrem.

 
Podívejte se na videoprezentaci MAX32. Zajímavé představení konceptu studentského loftového bydlení ve Zlíně. ...více
 
compact view grid view
background
compact view grid view Fotogalerie